آموزش

نحوه ارسال مرسولات

نحوه ارسال مرسولات

۱_ ارسال با پست پیشتاز:

اجناس غیر شکستنی با پست پیشتاز ارسال میشود.
سفارشها پس از ۳ روز کاری(بجز ایام تعطیل) تحویل اداره پست میشود. پست بسته ارسالی را بین ۴ الی ۱۰ روز کاری به دست شما مشتری محترم می رساند. کد رهگیری پست برای مشتری محترم از طریق پیامک ارسال میشود و از طریق سایت پست قابل ردیابی می باشد.

۲- ارسال با تیپاکس:

اجناس شکستنی توسط تیپاکس ارسال میشود. سفارشها پس از ۳ روز کاری(بجز ایام تعطیل)  تحویل تیپاکس میشود و تیپاکس بسته را بین ۲ الی ۴ روز کاری به دست شما می رساند. در صورتیکه شهر مقصد؛ نمایندگی تیپاکس نداشته باشد بسته ها بوسیله پست پیشتاز ارسال میشود.کد رهگیری در هر دو حالت برای مشتری محترم از طریق پیامک ارسال میشود. و از طریق سایت پست و تیپاکس قابل رهگیری می باشد.

3_ ارسال با باربری:

اجناس سنگین مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی از طریق باربری ارسال میشود و هزینه ارسال از فروشگاه تا باربری ۱۰۰ هزار تومان می باشد که در سایت از مشتری دریافت میشود. هزینه حمل از باربری تا شهر مقصد بر عهده مشتری محترم و بصورت پس کرایه در مقصد توسط باربری دریافت میشود. بیجک برای مشتری محترم ارسال میشود.

۴- ارسال فقط در شهر یزد:

ارسال در شهر یزد با پیک میباشد و هزینه پیک داخل شهر یزد بسته به وزن و اندازه سفارش از ۳۵ هزار تومان تا 100 هزار تومان(برای اجناس سنگین) می باشد.

 

خونه کالا: فروش لوازم خانه و آشپزخانه و دکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *